Azofoska - nawóz granulowany 3 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 23,90 zł 23.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: E49F-3508D

Opis

AZOFOSKA GRANULAT 3KG

Jest uniwersalnym nawozem przeznaczonym do nawożenia przedsiewnego jak i pogłównego w uprawach polowych, szklarniowych, pod osłonami i w ogródkach przydomowych. Posiada wszystkie makro- i mikroelementy w zrównoważonych stosunkach, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

Zawarte w nawozie łatwo przyswajalne składniki pokarmowe gwarantują uzyskanie wysokich plonów o dobrej jakości. Azofoska nie zawiera w swoim składzie chlorków, co stanowi o jej uniwersalności, gdyż wiele roślin uprawnych jest wrażliwych na podwyższone stężenie chlorków w podłożu. Dodatkowym atutem Azofoski jest to, że występuje zarówno w postaci pylistej, jak i granulowanej, co sprawia, że można dobrać jej formę w zależności od potrzeb.

Skład*azot-13,3%:pięciotlenek fosforu-6,1%:tlenek potasu-17,1%:tlenek magnezu-4,5%:trójtlenek siarki-21%:mikroelementy

Zagrożenia*W  celu uniknięcia zagrożeń dla ludzi i środowiska , zaleca się dla bezpieczeństwa nabywcy dokładne zapoznanie się z instrukcją stosowania preparatu , zawartą w treści etykiety.

Działanie*Idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych; Najlepszy do nawożenia przed siewem lub nasadzeniami.

Ma niską zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów.

Stosowanie*warzywa*30-150 g/m2/jednorazowo przed siewem/

*rośliny ozdobne*30-80 g/m/jednorazowo wiosną po rozmarznięciu gleby/.

*drzewka i krzewy ozdobne*20-50 g/m2/jednorazowo wiosną/

*drzewa i krzewy owocowe*15-80 g/m2/wiosną/

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl