Florovit - BIO do borówki i kwaśnolubnych

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 13,50 zł 13.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Florovit
Kod produktu: 016D-9652F

Opis

Florovit BIOnawóz do borówek i innych roślin kwaśnolubnych 0.8kg

Florovit Pro Natura BIOnawóz do borówek i innych roślin kwasolubnych - to granulowany zawierający wyłącznie naturalne składniki nawóz BIO, przeznaczony do nawożenia borówek i innych roślin kwasolubnych. Nawóz zawiera wszystkie składniki pokarmowe potrzebne do odpowiedniego wzrostu i plonowania roślin. Szczególnie polecany jest do stosowania na glebach o małej zawartości próchnicy. BIOnawóz przywraca biologiczną równowagę ogrodu. Stosowanie BIOnawozu poprawia właściwości gleby, a także powoduje doskonałe zatrzymywanie wilgoci w glebie.

Dawki i stosowanie:

Opakowanie 0,8 kg BIOnawozu wystarcza do nawożenia 15 - 20 m2 uprawy. Nawożenie najlepiej stosować wiosną. Należy powtórzyć nawożenie latem po zbiorach oraz jesienią, co zapewni obfite owocowanie w następnym roku. Jeżeli istnieje możliwość, zaleca się wymieszanie nawozu z wierzchnią warstwą gleby.

Uprawy w gruncie: 40 - 50 g/m2

Pojedyncze rośliny: 50 - 100 g na roślinę

Nawóz organiczno-mineralny NPK

Skład nawozu:

3% (N) azot całkowity

3,5% fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5

3,5% potas całkowity w przeliczeniu na K2O

Środki ostrożności:

Chronić przed dziećmi. W przypadkach dłuższego stosowania zaleca się stosowanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl