Producenci
Promocje
VILMORIN - pomidor bekas 2g
VILMORIN - pomidor bekas 2g
6,60 zł 5,28 zł
szt.
VILMORIN-Pomidor szklarniowy Orange Wellington0.1g
VILMORIN-Pomidor szklarniowy Orange Wellington0.1g
13,90 zł 11,12 zł
szt.
VILMORIN - kiełki lucerna 10g domowy ogródek
VILMORIN - kiełki lucerna 10g domowy ogródek
15,50 zł 12,40 zł
szt.
VILMORIN Pomidor gruntowy wysoki malinowy 0.5g
VILMORIN Pomidor gruntowy wysoki malinowy 0.5g
3,30 zł 2,64 zł
szt.
VILMORIN - Kalarepa gigant 2g
VILMORIN - Kalarepa gigant 2g
2,70 zł 2,16 zł
szt.
VILMORIN oberżyna avan 0.5g
VILMORIN oberżyna avan 0.5g
7,30 zł 5,84 zł
szt.
VILMORIN - Tango 3*2m
VILMORIN - Tango 3*2m
7,30 zł 5,84 zł
szt.
VILMORIN owies wielkanocny 5g
VILMORIN owies wielkanocny 5g
2,10 zł 1,68 zł
szt.

Roundup Flex Ogród 125ml Środek chwastobójczy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 22,90 zł 22.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: D6BD-9308E

Opis

Roundup flex ogród 125ml

Działanie na chwasty :

Środek pobierany jest przez liście powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie chwastów. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach.

ZALECENIA STOSOWANIA:

Roundup Flex stosować podczas ciepłej pogody sprzyjającej rozwojowi roślin, od wiosny do późnej jesieni w okresie intensywnego wzrostu chwastów. Środek stosować na całą powierzchnię lub tylko na miejsca silnie zachwaszczone przez chwasty będące w fazie od fazy liścienia do fazy 6 liści właściwych. W przypadku silnego zachwaszczenia może wystąpić konieczność powtórnego zabiegu.

Przeciwwskazania

Środka nie stosować w okresie suszy, na rośliny mokre, przed zbliżającymi się przymrozkami i deszczami. Stosować w następującym przedziale temperatur: 10-25C.

STOSOWANIE:

ZWALCZANIE CHWASTÓW JEDNOROCZNYCH I WIELOLETNICH

  • chwasty jednoroczne jednoliścienne i dwuliścienne np. gwiazdnica pospolita, komosa biała, wiechlina- 30 ml środka w 1 l wody/30 m2

Termin stosowania: Środek stosować na zielone, intensywnie rosnące chwasty we wszystkich stadiach rozwoju chwastów przed sadzeniem/wysiewem roślin/nasion lub po zbiorze kwiatów/warzyw, zwykle między końcem lutego a listopadem. Po zastosowaniu środka nie przeprowadzać żadnych zabiegów uprawowych przez okres kilku dni.

  • chwasty jednoliścienne i dwuliścienne wieloletnie, głęboko korzeniące się np. perz właściwy, mniszek pospolity-45 ml środka w 1 l wody/30 m2

Termin stosowania: Środek stosować na zielone, intensywnie rosnące chwasty we wszystkich stadiach rozwoju chwastów przed sadzeniem roślin/wysiewem nasion lub po zbiorze kwiatów/warzyw, zwykle między końcem lutego a listopadem. Po zastosowaniu środka nie przeprowadzać żadnych zabiegów uprawowych przez okres kilku dni.

RENOWACJA (ODNOWIENIE) TRAWNIKÓW

Maksymalna /zalecana dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 60 ml środka w 1 l wody/30 m2

Termin stosowania: Środek stosować na zielone, intensywnie rosnące chwasty we wszystkich stadiach rozwoju. Po zastosowaniu potraktowane chwasty pozostawić przez okres 10 dni, po czym wygrabić zwiędnięte liście i korzenie chwastów i przygotować teren do siewu trawy.

Zawartość substancji aktywnej: glifosat - 120 g/l

Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl